AV45C-048L-018F20HA Artesyn Embedded
  • More about AV45C-048L-018F20HA Artesyn Embedded
    AV45C-048L-018F20HA is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV45C-048L-018F20HA is described as CONV DC-DC 100W 48VIN 1.8V POS. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"