AV60C-048L-033F30 Artesyn Embedded
  • More about AV60C-048L-033F30 Artesyn Embedded
    AV60C-048L-033F30 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV60C-048L-033F30 is described as CONV DC-DC 150W 48VIN 3.3V POS. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE