AV60C-048L-120F12 Artesyn Embedded
  • More about AV60C-048L-120F12 Artesyn Embedded
    AV60C-048L-120F12 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV60C-048L-120F12 is described as CONV DC-DC 150W 48VIN 12V POS-EN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR