AV60C-048L-150F06N Artesyn Embedded
  • More about AV60C-048L-150F06N Artesyn Embedded
    AV60C-048L-150F06N is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AV60C-048L-150F06N is described as CONV DC-DC 100W 48VIN 15V NEG-EN. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F