AVD85B-48S05TL Artesyn Embedded
  • More about AVD85B-48S05TL Artesyn Embedded
    AVD85B-48S05TL is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVD85B-48S05TL is described as DC DC CONVERTER 5V 85W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM