AVO200-48S05PB-6L Artesyn Embedded
  • More about AVO200-48S05PB-6L Artesyn Embedded
    AVO200-48S05PB-6L is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AVO200-48S05PB-6L is described as DC DC CONVERTER 5V 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM