BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
  • More about BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
    BXA30-48S15-F Artesyn Embedded
    BXA30-48S15-F is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA30-48S15-F is described as CONV DC/DC SNGL 15V OUT 30W FLTR. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM