BXA30-48T05-12-1 Artesyn Embedded
  • More about BXA30-48T05-12-1 Artesyn Embedded
    BXA30-48T05-12-1 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA30-48T05-12-1 is described as CONV DC/DC TRPL 5V OUT 30W HTSNK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE