BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
  • More about BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
    BXA40-24S05-S Artesyn Embedded
    BXA40-24S05-S is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. BXA40-24S05-S is described as CONV DC/DC SNGL 5VOUT 40W REMOTE. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Artesyn Embedded
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH