EXB250-48S1V5-R Artesyn Embedded
  • More about EXB250-48S1V5-R Artesyn Embedded
    EXB250-48S1V5-R is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. EXB250-48S1V5-R is described as CONV DC/DC 1.5V OUT 165W REMOTE. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK