ADS25A-KG-TAXB5 Assmann
  • Part Number: ADS25A-KG-TAXB5
  • Manufacturer Name: Assmann
  • Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM