BB-SMI6-12-V-P230R-C1 B&B SmartWorx
  • More about BB-SMI6-12-V-P230R-C1 B&B SmartWorx
    BB-SMI6-12-V-P230R-C1 is manufactured by B&B SmartWorx and is categorized in the AC-DC Desktop Adapters category. BB-SMI6-12-V-P230R-C1 is described as AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 19.2W. Perfect Parts is a supplier of Adapters and other Interconnects.
    ---> Other parts by B&B SmartWorx
    ---> AC-DC Desktop Adapters from all manufacturers
    ---> Adapters by sub category
  • More About  AC-DC Desktop Adapters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V