SCD4LDBEIGE24DC B&B SmartWorx
  • More about SCD4LDBEIGE24DC B&B SmartWorx
    SCD4LDBEIGE24DC B&B SmartWorx
    SCD4LDBEIGE24DC is manufactured by B&B SmartWorx and is categorized in the DIN Rail & Channel Terminal Blocks category. SCD4LDBEIGE24DC is described as TB DIN 2DECK 32A 300V 10AWG 20PC. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by B&B SmartWorx
    ---> DIN Rail & Channel Terminal Blocks from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  DIN Rail & Channel Terminal Blocks
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE