BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
  • Part Number: BRT-32X20AM
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Reflector, Rectangular, 32mm x 20mm, 1.2 Reflective Factor, 2 Mounting Holes
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
    BRT-32X20AM BANNER ENGINEERING
    BRT-32X20AM is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensor Accessories category. BRT-32X20AM is described as Reflector, Rectangular, 32mm x 20mm, 1.2 Reflective Factor, 2 Mounting Holes. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM