BRT-60X40C BANNER ENGINEERING
  • Part Number: BRT-60X40C
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Reflector, Rectangular, 60mm x 40mm, 1.4 Reflective Factor, 2 Mounting Holes
  • Category: Sensor Accessories
  • Status:
  • More about BRT-60X40C BANNER ENGINEERING
    BRT-60X40C BANNER ENGINEERING
    BRT-60X40C is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Sensor Accessories category. BRT-60X40C is described as Reflector, Rectangular, 60mm x 40mm, 1.4 Reflective Factor, 2 Mounting Holes. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Sensor Accessories from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensor Accessories
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH