LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDIA80X80M
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Infrared LED 2, 72280
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDIA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDIA80X80M is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDIA80X80M is described as PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Infrared LED 2, 72280. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ