LEDIB85X220QPMA BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDIB85X220QPMA
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 85 X 220 mm Backlight; Infrared LED 2, 73277
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDIB85X220QPMA BANNER ENGINEERING
    LEDIB85X220QPMA is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDIB85X220QPMA is described as PresencePLUS 85 X 220 mm Backlight; Infrared LED 2, 73277. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB