LEDIR90SS-G BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDIR90SS-G
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78054
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDIR90SS-G BANNER ENGINEERING
    LEDIR90SS-G BANNER ENGINEERING
    LEDIR90SS-G is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDIR90SS-G is described as PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78054. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP