LEDIR90SS-P BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDIR90SS-P
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78053
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDIR90SS-P BANNER ENGINEERING
    LEDIR90SS-P BANNER ENGINEERING
    LEDIR90SS-P is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDIR90SS-P is described as PresencePLUS 90mm dia IP68 Stainless Steel Ring Li, 78053. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"