LEDRA80X80M BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDRA80X80M
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Visible Red LE, 72268
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDRA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDRA80X80M BANNER ENGINEERING
    LEDRA80X80M is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDRA80X80M is described as PresencePLUS 80 X 80 mm Area Light; Visible Red LE, 72268. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM