LEDRB85X220QPMA BANNER ENGINEERING
  • Part Number: LEDRB85X220QPMA
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: PresencePLUS 85 X 220 mm Backlight; Visible Red LE, 73276
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LEDRB85X220QPMA BANNER ENGINEERING
    LEDRB85X220QPMA is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the General LEDs category. LEDRB85X220QPMA is described as PresencePLUS 85 X 220 mm Backlight; Visible Red LE, 73276. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM