BP800-0.005-00-1212 Bergquist
  • Part Number: BP800-0.005-00-1212
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL TAPE 12X12 0.005
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about BP800-0.005-00-1212 Bergquist
    BP800-0.005-00-1212 Bergquist
    BP800-0.005-00-1212 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. BP800-0.005-00-1212 is described as THERMAL TAPE 12X12" 0.005". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH