GP2500S20-0.020-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GP2500S20-0.020-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD 2500S20 8X16 0.020
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GP2500S20-0.020-02-0816 Bergquist
    GP2500S20-0.020-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GP2500S20-0.020-02-0816 is described as THERMAL PAD 2500S20 8X16" 0.020". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN