GPHC5.0-0.040-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.040-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.040
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.040-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.040-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.040-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.040". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"