GPHC5.0-0.060-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.060-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.060
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.060-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.060-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.060-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.060". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"