GPHC5.0-0.080-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.080-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.080
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.080-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.080-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.080-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.080". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM