GPHC5.0-0.100-02-0816 Bergquist
  • Part Number: GPHC5.0-0.100-02-0816
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD HC5.0 8X16 0.100
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about GPHC5.0-0.100-02-0816 Bergquist
    GPHC5.0-0.100-02-0816 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. GPHC5.0-0.100-02-0816 is described as THERMAL PAD HC5.0 8X16" 0.100". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A