SPA2000-0.015-00-1012-NA Bergquist
  • Part Number: SPA2000-0.015-00-1012-NA
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: SILPAD A2000 0.015 10 X12
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SPA2000-0.015-00-1012-NA Bergquist
    SPA2000-0.015-00-1012-NA is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. SPA2000-0.015-00-1012-NA is described as SILPAD A2000 0.015" 10"X12". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM