SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
  • Part Number: SPK4-0.006-00-11.512
  • Manufacturer Name: Bergquist
  • Description: THERMAL PAD 11.5X12 0.006 K4
  • Category: Thermal Sheets
  • Status:
  • More about SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
    SPK4-0.006-00-11.512 Bergquist
    SPK4-0.006-00-11.512 is manufactured by Bergquist and is categorized in the Thermal Sheets category. SPK4-0.006-00-11.512 is described as THERMAL PAD 11.5X12" 0.006" K4. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Bergquist
    ---> Thermal Sheets from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Sheets
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK