4605H-101-472LF Bourns
  • Available: 1,588
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4605H-101-472LF Bourns
    4605H-101-472LF Bourns
    4605H-101-472LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4605H-101-472LF is described as RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK