4605X-101-563LF Bourns
  • Available: 1,743
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4605X-101-563LF Bourns
    4605X-101-563LF Bourns
    4605X-101-563LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4605X-101-563LF is described as RES ARRAY 4 RES 56K OHM 5SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"