4608X-AP2-473LF Bourns
  • More about 4608X-AP2-473LF Bourns
    4608X-AP2-473LF Bourns
    4608X-AP2-473LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4608X-AP2-473LF is described as RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"