4610X-102-390LF Bourns
  • Available: 4,837
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 4610X-102-390LF Bourns
    4610X-102-390LF Bourns
    4610X-102-390LF is manufactured by Bourns and is categorized in the Array Network Resistor category. 4610X-102-390LF is described as RES ARRAY 5 RES 39 OHM 10SIP. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE