CR0402-FX-2942GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-FX-2942GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 29.4K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0402-FX-2942GLF Bourns
    CR0402-FX-2942GLF Bourns
    CR0402-FX-2942GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-FX-2942GLF is described as RES SMD 29.4K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V