CR0402-FX-3003GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-FX-3003GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 28,855
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0402-FX-3003GLF Bourns
    CR0402-FX-3003GLF Bourns
    CR0402-FX-3003GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-FX-3003GLF is described as RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE