CR0402-FX-3322GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-FX-3322GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 33.2K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,594
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0402-FX-3322GLF Bourns
    CR0402-FX-3322GLF Bourns
    CR0402-FX-3322GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-FX-3322GLF is described as RES SMD 33.2K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"