CR0402-FX-3481GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-FX-3481GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3.48K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,796
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0402-FX-3481GLF Bourns
    CR0402-FX-3481GLF Bourns
    CR0402-FX-3481GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-FX-3481GLF is described as RES SMD 3.48K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM