CR0402-FX-3743GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-FX-3743GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 374K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0402-FX-3743GLF Bourns
    CR0402-FX-3743GLF Bourns
    CR0402-FX-3743GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-FX-3743GLF is described as RES SMD 374K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM