CR0402-JW-223GLF Bourns
  • Part Number: CR0402-JW-223GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 22K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 62,597
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0402-JW-223GLF Bourns
    CR0402-JW-223GLF Bourns
    CR0402-JW-223GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0402-JW-223GLF is described as RES SMD 22K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK