CR0603-FX-26R7ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-26R7ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 26.7 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-26R7ELF Bourns
    CR0603-FX-26R7ELF Bourns
    CR0603-FX-26R7ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-26R7ELF is described as RES SMD 26.7 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE