CR0603-FX-9093ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-9093ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 909K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 8,971
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0603-FX-9093ELF Bourns
    CR0603-FX-9093ELF Bourns
    CR0603-FX-9093ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-9093ELF is described as RES SMD 909K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"