CR0603-FX-95R3ELF Bourns
  • Part Number: CR0603-FX-95R3ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 95.3 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0603-FX-95R3ELF Bourns
    CR0603-FX-95R3ELF Bourns
    CR0603-FX-95R3ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0603-FX-95R3ELF is described as RES SMD 95.3 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE