CR0805-FX-1691ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-1691ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.69K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,263
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-1691ELF Bourns
    CR0805-FX-1691ELF Bourns
    CR0805-FX-1691ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-1691ELF is described as RES SMD 1.69K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM