CR0805-FX-19R1ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-19R1ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 19.1 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-19R1ELF Bourns
    CR0805-FX-19R1ELF Bourns
    CR0805-FX-19R1ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-19R1ELF is described as RES SMD 19.1 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE