CR1206-FX-1960ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-1960ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 196 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,812
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-1960ELF Bourns
    CR1206-FX-1960ELF Bourns
    CR1206-FX-1960ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-1960ELF is described as RES SMD 196 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT