CR1206-FX-22R0GLF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-22R0GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-22R0GLF Bourns
    CR1206-FX-22R0GLF Bourns
    CR1206-FX-22R0GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-22R0GLF is described as RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH