CR1206-FX-3572ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-3572ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 35.7K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 22,286
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-3572ELF Bourns
    CR1206-FX-3572ELF Bourns
    CR1206-FX-3572ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-3572ELF is described as RES SMD 35.7K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED