CR1206-FX-3603ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-3603ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 360K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-3603ELF Bourns
    CR1206-FX-3603ELF Bourns
    CR1206-FX-3603ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-3603ELF is described as RES SMD 360K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK