CR1206-FX-53R6ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-53R6ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 53.6 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-53R6ELF Bourns
    CR1206-FX-53R6ELF Bourns
    CR1206-FX-53R6ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-53R6ELF is described as RES SMD 53.6 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE