CR1206-JW-111ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-111ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-JW-111ELF Bourns
    CR1206-JW-111ELF Bourns
    CR1206-JW-111ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-111ELF is described as RES SMD 110 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK